İşletme (OV)
SSL Sertifikaları

İşletme Doğrulamalı SSL Sertifikaları, Sertifika üzerinde işletme bilgilerinizi doğrular ve kurumsal doğrulama sağlar. SSL sertifikası almak online işletmenize müşteri güvenini artırmanın en kolay yoludur.


Anında Kurulum & 7/24 Teknik Destek


İşletme Doğrulamalı SSL Sertifikaları


Thawte SSL 123

Web Siteniz için Hem Güvenilir hem Ekonomik Çözüm
Thawte is one of the most respected names in the SSL industry. This domain validated certificate offers a combination of trust, security and speed. It can be issued within minutes and offers a dynamic seal that can be viewed on your website. View Full Product Details

Tek Domain

500B$ Sigorta

1-2 Saatte Onay

256 Bit Şifreleme

99.9% Tarayıcı Uyumlu

Mobil Uyumluluk


96.16 TL / Yıllık


Anında Kurulum

Tüm SSL Sertifikaları siparişin ardından otomatik olarak aktif edilir ve kuruluma başlar. Kurulum bilgileri e-posta adresinize anında gönderilir.

Site Güvenlik Mührü

Burada listelenen tüm SSL Sertifikaları ile birlikte web sitenizde yayınlayabileceğiniz site güvenlik mührü ücretsiz olarak sunulur.

Yeniden Oluşturabilme

Burada listelenen tüm SSL Sertifikalarında ücretsiz yeniden oluşturma güvencesi mevcuttur, dilediğiniz zaman sertifikanızı yeniden oluşturabilirsiniz.


7/24 Ücretsiz Kurulum

SSL Sertifika kurulumu tamamen ücretsiz olarak tüm Netbasit müşterilerine sağlanmaktadır. 7/24 Talep ettiğiniz anda kurulum işlemleri başlatılır.

99.9% Tarayıcı Uyumlu

Tüm SSL Sertifikaları güncel tarayıcıların tamamında ve mevcut kullanılan tüm tarayıcıların 99.9%'unda uyumlu çalışmaktadır.

7/24 Teknik Destek

Takıldığınız veya merak ettiğiniz her konuda Netbasit Uzman Destek ekibine 7 gün 24 saat ulaşarak teknik destek ve yardım alabilirsiniz.EN GENİŞ SSL SERTİFİKASI SEÇENEKLERİ

Karar veremediniz mi? Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.


Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım

Sizi Arayalım

Teşekkürler!

Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Süre İçerisinde

Size Dönüş Sağlayacaktır.