Plesk, cPanel
Lisans Kiralama

MaestroPanel, Plesk, cPanel, DirectAdmin gibi panel lisansları ve Microsoft Server ürün lisansları uygun fiyatlar ve anında aktivasyon ile ihtiyacınız olduğu anda elinizin altında.


Anında Aktivasyon & 7/24 Teknik Destek


Plesk Panel Lisansları


Plesk Web Admin – 10 Alan Adı

Hem Windows, Hem Linux Tüm Sunucular
Plesk, Web Admin 10 Alan Adı kullanımı ile sunulur. geliştiriciler, tasarımcılar, iş yöneticileri veya web profesyonelleri gibi çeşitli kullanıcı gruplarına hitap etmek üzere yapılandırılmıştır. Plesk Mobil Yöneticisi (iOS, Android), Power User ve Özel Görünüm kullanılabilir. Antispam dahildir, Antivirus, WordPress Araç Kiti ve Geliştirici Paketi eklenti olarak kullanılabilir. Lisansınız dakikalar içerisinde aktif edilerek teslim edilir. VDS/VPS veya Dedicated sunucularda geçerlidir.

10 Alan Adı

Tüm Sunucular

Hemen Aktivasyon


25 TL / Aylık

Plesk Web Pro – 30 Alan Adı

Hem Windows, Hem Linux VDS, VPS, Cloud Sunucular
Plesk, Web Pro 30 Alan Adı kullanımı ile sunulur. geliştiriciler, tasarımcılar, iş yöneticileri veya web profesyonelleri gibi çeşitli kullanıcı gruplarına hitap etmek üzere yapılandırılmıştır. Plesk Mobil Yöneticisi (iOS, Android), Power User ve Özel Görünüm kullanılabilir. Antispam, Antivirus, WordPress Araç Kiti ve Geliştirici Paketi dahildir. Lisansınız dakikalar içerisinde aktif edilerek teslim edilir. Bu lisans yalnızca VDS/VPS/Cloud sunucularda geçerlidir.

30 Alan Adı

Sanal Sunucular

Hemen Aktivasyon


50 TL / Aylık

Plesk Web Pro – 30 Alan Adı

Hem Windows, Hem Linux Dedicated Sunucular
Plesk, Web Pro 30 Alan Adı kullanımı ile sunulur. geliştiriciler, tasarımcılar, iş yöneticileri veya web profesyonelleri gibi çeşitli kullanıcı gruplarına hitap etmek üzere yapılandırılmıştır. Plesk Mobil Yöneticisi (iOS, Android), Power User ve Özel Görünüm kullanılabilir. Antispam, Antivirus, WordPress Araç Kiti ve Geliştirici Paketi dahildir. Lisansınız dakikalar içerisinde aktif edilerek teslim edilir. Bu lisans yalnızca Dedicated sunucularda geçerlidir.

30 Alan Adı

Dedicated Sunucular

Hemen Aktivasyon


70 TL / Aylık

Plesk Web Host – Limitsiz Alan Adı

Hem Windows, Hem Linux VDS, VPS, Cloud Sunucular
Plesk, Web Host Limitsiz Alan Adı kullanımı ile sunulur. web hosting şirketleri, geliştiriciler, tasarımcılar, iş yöneticileri veya web profesyonelleri gibi çeşitli kullanıcı gruplarına hitap etmek üzere yapılandırılmıştır. Plesk Mobil Yöneticisi (iOS, Android), Power User ve Özel Görünüm kullanılabilir. Antispam, Antivirus, WordPress Araç Kiti, Geliştirici Paketi, Hesap ve Bayi yönetimi dahildir. Lisansınız dakikalar içerisinde aktif edilerek teslim edilir. Bu lisans yalnızca VDS/VPS/Cloud sunucularda geçerlidir.

Limitsiz Alan Adı

Sanal Sunucular

Hemen Aktivasyon


70 TL / Aylık

Plesk Web Host – Limitsiz Alan Adı

Hem Windows, Hem Linux Dedicated Sunucular
Plesk, Web Host Limitsiz Alan Adı kullanımı ile sunulur. web hosting şirketleri, geliştiriciler, tasarımcılar, iş yöneticileri veya web profesyonelleri gibi çeşitli kullanıcı gruplarına hitap etmek üzere yapılandırılmıştır. Plesk Mobil Yöneticisi (iOS, Android), Power User ve Özel Görünüm kullanılabilir. Antispam, Antivirus, WordPress Araç Kiti, Geliştirici Paketi, Hesap ve Bayi yönetimi dahildir. Lisansınız dakikalar içerisinde aktif edilerek teslim edilir. Bu lisans yalnızca Dedicated sunucularda geçerlidir.

Limitsiz Alan Adı

Dedicated Sunucular

Hemen Aktivasyon


170 TL / Aylık


Anında Kurulum

Tüm Lisans ürünleri siparişin ardından otomatik olarak aktif edilir. Lisans bilgileri e-posta adresinize çok kısa sürede içerisinde gönderilir.

Onaylı Lisanslar

Burada listelenen tüm lisans ürünleri ilgili resmi marka veya kuruluşlardan sizin adınıza temin edinmektedir ve 100% geçerlidir.

Yeniden Oluşturabilme

Burada listelenen tüm lisanslar ücretsiz yeniden oluşturma güvencesi mevcuttur, dilediğiniz zaman lisansınızı yeniden oluşturabilirsiniz.


7/24 Ücretsiz Kurulum

Lisans kurulumları tamamen ücretsiz olarak tüm Netbasit müşterilerine sağlanmaktadır. 7/24 Talep ettiğiniz anda kurulum işlemleri başlatılır.

Yönetim Paneli

Müşteri Panelinizi kullanarak lisanslarınızı yönetebilir, yeniden oluşturabilir, kalan süreleri ve ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

Takıldığınız veya merak ettiğiniz her konuda Netbasit Uzman Destek ekibine 7 gün 24 saat ulaşarak teknik destek ve yardım alabilirsiniz.ARADIĞINIZ LİSANSI BULAMADINIZ MI?

Aradığınız lisans burada yoksa bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.


Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım

Sizi Arayalım

Teşekkürler!

Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Süre İçerisinde

Size Dönüş Sağlayacaktır.