Google G Suite
Dökümanlar, Drive ve Takvim

Google G Suite (eski adıyla Google Apps) Küçük ölçekli şirketlerden Fortune 500’e kadar milyonlarca işletme tarafından tercih edilmektedir. Netbasit, Google ürünlerinin resmi sağlayıcısıdır.


Google G Suite Paket ve FiyatlarıGoogle G Suite Business

 • İş E-Posta Adresleri ([email protected])
 • Video Görüşmeler ve Sesli Aramalar
 • Entegre Çevrimiçi Takvimler
 • Dosya Senkronizasyonu ve Paylaşımı için Sınırsız Depolama Alanı
 • Çevrimiçi Metin Dokümanları, E-Tablolar ve Slaytlar
 • Oluşturması Kolay Proje Siteleri
 • Güvenlik ve Yönetici Denetimleri
 • 7/24 Telefon ve E-Posta Desteği
 • Şirketiniz Tarafından Gönderilen Tüm E-Postaları Arşivleme
 • Veri Saklama Politikaları Ayarlama
 • Drive İçeriği ve Paylaşım için Denetleme ve Raporlama Materyalleri
HESAP BAŞI AYLIK SADECE
52,00 TL 40 TL
Paket Detaylarını İncele
Fiyatlara KDV Dahildir. E-Posta Hesabı Adet Fiyatıdır.
E-Posta Hesabı Adedini Bir Sonraki Adımda Belirleyebilirsiniz.


EKİBİNİZİ GÜÇLENDİRİN


Kurumsal Gmail

İşletmenizin alan adı adresinden profesyonel e-postalar gönderebilir () ve grup posta listeleri oluşturabilirsiniz (ör. ).

Google Drive

Nerede olursanız olun her zaman tüm dosyalarınızın en güncel sürüme erişin. Dosyaları otomatik olarak senkronize edebilir ve farklı cihazlardan erişebilirsiniz.

Google Takvim

Randevularınızı hatırlatmak için Gmail, Drive ve Hangouts ile tam entegre olan paylaşımlı takvimler sayesinde işlerinizi planlamaya daha az, yürütmeye daha çok vakit ayırabileceksiniz.


Google Dökümanlar

Dilediğiniz akıllı cihazda metin belge oluşturup düzenleyebilirsiniz. Dokümanda aynı anda birden fazla kullanıcı çalışabilir ve yapılan değişiklikler otomatik olarak kaydedilir.

Google Tablolar

Dilediğiniz akıllı cihazda e-tablo oluşturup düzenleyebilirsiniz. Basit görev listelerinden grafik, filtre ve özet tablo içeren veri analizlerine kadar her şeyi kolayca işleyebilirsiniz.

Google Hangouts

Hangouts sayesinde sesli arama veya HD görüntülü görüşmeler yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Seyahat süresinden tasarruf ederken yüz yüze iletişimin avantajlarından yararlanın.30 GB Disk Alanı

Kullanıcı başına 30 GB depolama alanıyla başlayıp dilediğiniz zaman sınırsız depolama alanı sunan ödeme planına geçiş yapabilirsiniz.

100% Uptime Garantisi

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Google, G Suite ürünlerini 100% uptime garantisi ile sunarak sizi yarı yolda bırakmaz.


İşiniz Sürekli Yanınızda

G Suite işletme araçlarının tamamı mobil desteklidir, bu sayede e-posta dahil işiniz ile ilgili tüm G Suite araçlarınıza mobil olarak ulaşabilirsiniz.

Google Güvencesi

Google G Suite çoklu oturum açma ve çoklu doğrulama seçenekleri ve yüksek standartlarda güçlü veri şifrelemeleri sayesinde verileriniz tamamen güvende.


7 Gün 24 Saat Destek

Netbasit'ten aldığınız tüm ürün ve hizmetler için Netbasit Uzman Destek Ekibi tarafından 7 gün 24 saat telefon ve e-posta yolu ile ücretsiz destek sunulmaktadır.

Reklamsız Google

Google G Suite araçlarının tamamına internet veya mobil cihazınız üzerinden tamamen reklamsız olarak ulaşabilir, kendi markanız ile görüntüleyebilirsiniz.SIK SORULAN SORULAR


G Suite Paketlerini Google'dan Alabiliyorken Neden Sizden Alalım?

Netbasit’in Google ürünlerinde sunduğu fiyat avantajının yanı sıra, her an yanınızda olacak uzman destek ekibi ile hem kurumunuzun e-posta geçişini kolaylaştırabiliriz hemde dilediğiniz zaman size ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olabiliriz. Bunun yanı sıra kullanımı kolay Netbasit müşteri paneli sayesinde G Suite ürününüzü diğer tüm Netbasit internet hizmetleriniz ile aynı panel altından kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Google’dan direkt olarak alacağınız ürün ve hizmetler şirketler tarafından gider gösterilememektedir ancak Netbasit İnternet Hizmetleri A.Ş.’nin Türk kanunlarına uygun olarak kurulan bir şirket olmasından ötürü G Suite ve diğer Google ürünleri dahil Netbasit’ten alacağınız tüm ürün ve hizmetleri şirketinize kesilen resmi e-fatura ile gider gösterebilirsiniz.

Google Benzer Ürünleri Ücretsiz Sunarken G Suite'e Neden Ödeme Yapmalıyım?

Google’ın ücretsiz olarak sunduğu hizmetlerde yalnızca @gmail.com uzantılı e-posta adresleri kullanabilirsiniz. Bu hizmetler ile kendi şirketinizin alan adını (ör. ) kullanmanız mümkün değildir. G Suite ile kendi şirketinizin alan adını kullanarak kurumsal ve profesyonel e-postalar gönderebilirsiniz.

Daha önemlisi, G Suite ile Google Drive gibi pek çok kurumsal iş araçlarına sahip olabilir ve ekibiniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

G Suite Mevcut Olarak Kullandığım E-Posta Programları ile Uyumlu mudur?

Evet, G Suite tüm e-posta programları ve tüm mobil cihazlar ile uyumludur. IMAP, POP ve SMTP protokollerini kullanarak hali hazırda kullanmakta olduğunuz e-posta programına G Suite e-posta adreslerinizi tanımlayabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Exchange veya diğer Outlook hizmetlerinden G Suite’a sorunsuz olarak geçiş sağlayabilirsiniz.

G Suite Ürünlerinde Ödeme İadesi Sunuyor musunuz?

G Suite ve diğer tüm Google ürünlerinde ödeme iadesi Google tarafından kabul edilemediğinden dolayı üzülerek bizde kabul edememekteyiz.

Mevcut G Suite Hesabımı Netbasit'e Taşıyabilir miyim?

Evet, mevcut G Suite hesabınız varsa bunu Netbasit’e kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bu konuda destek almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz kolay ve sorunsuz bir geçiş süreci yaşamanıza yardımcı olacaklardır.

G Suite Ürünlerinde Fiyatlandırma ve Faturalandırma Nasıl İşliyor?

G Suite ürünlerinde ihtiyacınız olduğu kadar hesabı sepetinize ekleyerek aktif edebilirsiniz. Ödemelerinizi dilerseniz aylık manuel veya otomatik olarak, dilerseniz yıllık olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yıllık olarak ödeme yapmanız durumunda Netbasit tarafından 2 ay ücretsiz olarak sunulmaktadır, böylece 10 aylık ödeme yaparak 12 ay kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Netbasit Yardıma İhtiyaç Duyduğumda Bana Destek Olacak mı?

Evet, Netbasit uzman destek ekibi yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an size yardımcı olabilmek için hazır. DNS ayarlarınızın güncellenmesi, hesap oluşturulması ve hesap ayarları gibi ve diğer tüm konularda uzman destek ekibimizden telefon veya e-posta üzerinden yardım alabilirsiniz.G SUITE MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Küçük ölçekli şirketlerden Fortune 500’e kadar milyonlarca işletme tarafından tercih edilmektedir.
Limak Holding

Limak Holding Google Apps ile çalışanlarına, her yerde kusursuz ve kesintisiz e-posta ve ortak çalışma hizmeti sağlıyor.


Kütahya Porselen

Google Apps ile ekip çalışmalarındaki verimimiz arttı. Donanım ihtiyacımız ortadan kalktı. İstediğimiz her şey elimizin altında.


Airties

Google Apps, yenilikleri düşük maliyetlerle sağlayabileceğimiz bir dünya sunuyor. Son teknolojiyi Google ile almaktan memnunuz.EN GÜVENİLİR E-POSTA ÇÖZÜMLERİ

İşinizi büyütmek için güvenli, hızlı, kesintisiz, güçlü çözümler.


Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım

Sizi Arayalım

Teşekkürler!

Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Süre İçerisinde

Size Dönüş Sağlayacaktır.