GlobeSSL
SSL Sertifikaları

SSL Sertifikaları şifreleri, kredi kartları ve kimlik bilgileri dahil olmak üzere müşterinin kişisel verilerini korur. SSL sertifikası almak online işletmenize müşteri güvenini artırmanın en kolay yoludur.


Anında Kurulum & 7/24 Teknik Destek


GlobeSSL SSL Sertifikaları


GlobeSSL Standart

Alan Adı Doğrulamalı Ekonomik SSL Sertifikası

GlobeSSL’in Alan Adı doğrulamalı standart SSL Sertifikası, alan adınızın güvenilirliğini doğrular, web sitenizi 256 bit şifreleme ile güven altına alır. Bu SSL Sertifikası standart web siteleri ve e-ticaret altyapısına sahip web siteleri için kullanıma uygundur. Sanal POS başvuruları için bankalar tarafından onaylanmaktadır.


Tek Domain

10B$ Sigorta

1 - 15 Dakikada Onay

256 Bit Şifreleme

99.9% Tarayıcı Uyumlu

Mobil Uyumluluk


59 TL / Yıllık

GlobeSSL Multi Domain

Çoklu Alan Adı ve Alt Alan Adı için Alan Adı Doğrulamalı Ekonomik SSL Sertifikası

GlobeSSL’in Alan Adı doğrulamalı standart SSL Sertifikası, alan adınızın güvenilirliğini doğrular, web sitenizi 256 bit şifreleme ile güven altına alır. Bu SSL Sertifikası standart web siteleri ve e-ticaret altyapısına sahip web siteleri için kullanıma uygundur. Sanal POS başvuruları için bankalar tarafından onaylanmaktadır. Multi Domain SSL Sertifikası birden fazla alan adını ve alt alan adını güvene almak için tercih edilebilir.


3 Domain

10B$ Sigorta

1 - 15 Dakikada Onay

256 Bit Şifreleme

99.9% Tarayıcı Uyumlu

Mobil Uyumluluk


249 TL / Yıllık

GlobeSSL Wildcard

Limitsiz Alt Alan Adı için Alan Adı Doğrulamalı Ekonomik SSL Sertifikası

GlobeSSL’in Alan Adı doğrulamalı standart SSL Sertifikası, alan adınızın güvenilirliğini doğrular, web sitenizi 256 bit şifreleme ile güven altına alır. Bu SSL Sertifikası standart web siteleri ve e-ticaret altyapısına sahip web siteleri için kullanıma uygundur. Sanal POS başvuruları için bankalar tarafından onaylanmaktadır. Wildcard SSL Sertifikası birden fazla alt alan adını (subdomain) güvene almak için tercih edilebilir.


1 Domain

10B$ Sigorta

1 - 15 Dakikada Onay

256 Bit Şifreleme

99.9% Tarayıcı Uyumlu

Mobil Uyumluluk


449 TL / Yıllık


Anında Kurulum

Tüm SSL Sertifikaları siparişin ardından otomatik olarak aktif edilir ve kuruluma başlar. Kurulum bilgileri e-posta adresinize anında gönderilir.

Site Güvenlik Mührü

Burada listelenen tüm SSL Sertifikaları ile birlikte web sitenizde yayınlayabileceğiniz site güvenlik mührü ücretsiz olarak sunulur.

Yeniden Oluşturabilme

Burada listelenen tüm SSL Sertifikalarında ücretsiz yeniden oluşturma güvencesi mevcuttur, dilediğiniz zaman sertifikanızı yeniden oluşturabilirsiniz.


7/24 Ücretsiz Kurulum

SSL Sertifika kurulumu tamamen ücretsiz olarak tüm Netbasit müşterilerine sağlanmaktadır. 7/24 Talep ettiğiniz anda kurulum işlemleri başlatılır.

99.9% Tarayıcı Uyumlu

Tüm SSL Sertifikaları güncel tarayıcıların tamamında ve mevcut kullanılan tüm tarayıcıların 99.9%'unda uyumlu çalışmaktadır.

7/24 Teknik Destek

Takıldığınız veya merak ettiğiniz her konuda Netbasit Uzman Destek ekibine 7 gün 24 saat ulaşarak teknik destek ve yardım alabilirsiniz.EN GENİŞ SSL SERTİFİKASI SEÇENEKLERİ

Karar veremediniz mi? Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.


Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım

Sizi Arayalım

Teşekkürler!

Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Süre İçerisinde

Size Dönüş Sağlayacaktır.