ALAN ADINIZI TRANSFER EDİN

Ücretsiz E-Mail, DNS Yönetimi, Yönlendirme, Hırsızlık Koruması ve Dahası…

YILLIK SADECE  29 TL

YILLIK SADECE  39 TL

YILLIK SADECE  89 TL

YILLIK SADECE  40 TL

YILLIK SADECE  35 TL

Dilediğiniz Alan Adı Anında Aktif!


Sahiplik Güvencesi

Netbasit resmi ve ICANN akredite alan adı tescil kuruluşudur. Tescil ettiğiniz alan adları tamamen sizin adınıza tescil edilir, tüm kullanım ve transfer hakları kısıtlamasız olarak sizindir.

Hızlı Transfer

Transfer etmek istediğiniz Alan Adınızın işlemleri anında otomatik olarak başlatılır ve onayınızın ardından 3 gün içerisinde Netbasit A.Ş. güvencesi ile yeni hesabınıza transfer edilir.

Gelişmiş Yönetim

Alan Adlarınızı her anlamda kolayca yönetebilirsiniz. İletişim bilgisi şablonları, Gizlilik, NS, Child NS ve DNS Yönetimi, Domain ve E-Posta Forwarder, Alt Kullanıcı Tanımı gibi pek çok özellik sunulur.


Ücretsiz DNS Yönetimi

Ücretsiz DNS yönetimini kullanarak alan adınızın DNS kayıtlarını panelinizi kullanarak dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. A, SPF, MX, TXT, CNAME vb. tüm kayıtları rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

E-Posta Yönlendirme

Tescil edeceğiniz alan adlarınız için e-posta yönlendirme hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz e-posta hesabını, dilediğiniz e-posta adresinize yönlendirebilirsiniz.

Yapım Aşamasında

Netbasit Domain Park özelliği ile alan adlarınız üzerinde dilediğiniz gibi bir yapım aşamasında sayfası yayınlayabilirsiniz. Bu hizmet tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.SIK SORULAN SORULAR


Alan Adımı Neden Netbasit'e Transfer Etmeliyim?

Netbasit ile tescil edilen bütün alan adları ICANN teminatı altındadır. Bu durum tescil ettirdiğiniz alan adı üzerindeki özlük ve yönetim haklarınızı teminat altına alır. Tescil edeceğiniz tüm alan adları tamamen sizin adınıza aittir.

Ayrıca Netbasit, Dünya standartlarında bir yönetim arayüzü sunarak alan adınız ile ilgili yapabileceğiniz tüm işlemleri kolayca yapabilmenizi sağlar.  DNS Yönetimi (MX, SPF, TXT, CNAME, A vb.), Name Server ve Child Name Server Yönetimi, URL Yönlendirme, Whois bilgilerini düzenleme/gizleme, İletişim şablonları, Alan adı kilitleme, Name Server oluşturma ve 2 faktörlü kimlik denetimi sayesinde ileri güvenlik servislerini sağlamaktadır.

Hali hazırda tescilli bulunduğu kurumda alan adınızın güvenliğinden emin olamamanız veya sağlıklı bir şekilde yönetemiyor olmanız gibi durumlarda atılması gereken en doğru adım alan adınızı Netbasit A.Ş. gibi güvenilir kuruluşlara transfer etmektir.

Alan Adımın Transfer Olması Ne Kadar Sürer ve Kesinti Olur mu?

Netbasit’e transfer talebi oluşturduğunuz alan adları siparişinizi tamamlayarak ödemenin yapılmasının ardından anında transfer sürecine girerek işlemler başlatılır. Sürecin tamamlanması 3-5 gün sürebilmektedir. Tüm süreçler 7 gün 24 saat otomatik olarak tamamlanmaktadır ve herhangi bir aksaklığa karşı destek ekibimiz 7/24 yardıma hazır beklemektedir.

Transfer süresi boyunca herhangi bir kesinti olmaz, alan adınızı aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Transfer işlemi tamamlanmasının ardından alan adınızı Netbasit müşteri yönetim paneliniz ile yönetmeye başlayabilirsiniz.

Alan Adı Transferi Neden Ücretli?

Transfer işlemlerinde alan adlarının süresi yenilenmesi gerektiğinden ötürü yalnızca yenileme ücreti talep edilmektedir, transfer için ek bir ücret talep edilmemektedir. Alan adınız örnek olarak 01.01.2017 tarihinde sona eriyor ise transfer ile birlikte bu süre 01.01.2018 tarihine uzatılmaktadır, alan adınız 1 sene yenilenmektedir.

Alan Adlarımı Yönetebilmesi için Yetkili Tanımlayabilir miyim?

Dilediğiniz alan adlarının yönetimi için dilediğiniz kişiye dilediğiniz erişim ve yetkileri açarak yetkili kullanıcı tanımlaması yapabilirsiniz. Teknik işlemler için kullanıcı tanımlayabilirsiniz ancak alan adının başka bir hesaba taşınması veya transfer edilmesi sizin dışınızda hiç bir kullanıcı tarafından gerçekleştirilemez.

Transfer Ettiğim Alan Adını Yönlendirebilir miyim?

Alan Adınızı ister farklı isim sunuculara, ister kolayca bir web sitesine yönlendirebilirsiniz. Bu hizmet tamamen ücretsizdir.

Alan Adımın Tescil Süresi Biterken Hatırlatma Gönderiyor musunuz?

Alan adınızın tescil süresinin bitimine 45, 30, 20, 15 ve 7 gün kala SMS ve eposta ile hatırlatma mesajları gönderilmektedir. SMS ve eposta uyarı mesajlarının gönderimi ile ilgili tercihlerinizi müşteri panelinize giriş yaparak tanımlayabilirsiniz.ALAN ADLARINDA 48 SAAT İADE GARANTİSİ

Almak istiyorsunuz ama emin değil misiniz? Başkası almadan tescil edin, vazgeçerseniz kolayca iade edin.


Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım

Sizi Arayalım

Teşekkürler!

Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Süre İçerisinde

Size Dönüş Sağlayacaktır.