DUYURULAR & HABERLER


E-Ticaret

Hazır E-Ticaret Paketleri ile Satış Yapmak Daha Basit

Netbasit, E-Ticaret maliyetlerini düşürebilmek, küçük büyük tüm işletmelere uygun fiyatlar ile E-Ticaret Paketleri ve basit çözümler sunabilmek adına Dünya genelinde pek çok ülkede yaygın olarak kullanılan OpenCart E-Ticaret uygulamasını Türkiye pazarına uyumlu hale getirip ihtiyaç duyulacak tüm eklentileri ekleyerek mümkün olan en düşük ücretler karşılığında sunmaya başladı.

Normal şartlarda OpenCart veya benzer E-Ticaret yazılımlarını kullanabilmek için barındırma, tasarım, ödeme kanalı yazılımları (sanal pos vb.), kargo entegrasyonları, uyumlu vergi ve faturalandırma eklentileri, kurulum hizmetleri gibi masraflar ve uğraşların altına girmeniz gerekiyor. Netbasit tüm bunları bir araya getirerek, Türkiye pazarında ihtiyaç duyulan pek çok eklenti ve modülü geliştirerek mümkün olan en sade ve basit kullanım imkanı ile size sunuyor.

Paketlerin yanı sıra, Netbasit tüm E-Ticaret müşterilerine İstanbul Beykent’te yer alan toplantı salonlarına sahip ofislerinde belirli dönemlerde genel ve birebir eğitimleri ücretsiz olarak sağlıyor.

Artık düşük bütçeler ile E-Ticaret’e profesyonel olarak başlamak daha basit.

E-Ticaret paketlerini incelemeye başlamak için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz, https://www.netbasit.com/e-ticaret.

E-Ticaret Paketleri

Netbasit E-Ticaret Paketleri ile Hemen Satışa Başlayabilirsiniz

 

Dilerseniz Tema Seçin, Dilerseniz Özel Tasarım Yaptırın

Kendi ürünlerinizi veya tedarik edebildiğiniz ürünleri internette satabilmek için doğru bir e-ticaret altyapısı kurmanız gerekiyor. Bankaların ödeme altyapıları, sipariş ve faturalandırma altyapıları, kargo entegrasyonları, ürün entegrasyonları, müşteri bağlılık programları, promosyon ve kampanya seçenekleri gibi pek çok özelliği kolayca ve efektif bir şekilde yönetebilmeniz gerekiyor.

Netbasit E-Ticaret paketleri ile tüm bunlara düşük maliyetler sahip olabilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel hazır E-Ticaret temalarının yanı sıra dilerseniz istediğiniz gibi özel bir tasarıma sahip olabilmeniz için tasarım ekibimize özel bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Pazar Yerleri ile Entegrasyonlar

Tüm E-Ticaret paketlerimiz ile opsiyonel olarak tüm pazar yerlerine entegre olabilirsiniz. Ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı tek bir yerden yöneterek hem Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, ePttAvm, Sanalpazar gibi pazar yerlerinde bulunan mağazalarınızı hem Akakce, Cimri, Bilio, Epey, Alve gibi karşılaştırma sitelerini hemde E-Ticaret sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonu ile ürün, sipariş, fatura, stok, tedarik, kargo ve iade süreçlerinizi tek bir panelde yönetebilmek ve detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

B2C & B2B E-Ticaret Paketleri

Son tüketicilere satış yapmanın yanı sıra bayilerinizede internet üzerinden satış yapabilmek, carilerini ve siparişlerini kontrol altında tutabilmek istiyorsanız B2B paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0212 909 29 25‘i arayarak bize ulaşabilirsiniz.