DUYURULAR & HABERLER


opencart hosting

Türkçe OpenCart Hosting ile E-Ticaret Siteniz Anında Hazır

Dünya genelinde küçük, orta ve hatta büyük ölçekli işletmelerin e-ticaret sitelerinde yoğunlukla tercih ettikleri OpenCart E-Ticaret yazılımı ve OpenCart Hosting Türkiye’de pek çok işletme tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Ücretsiz olarak sunulan PHP tabanlı OpenCart çok kolay kullanıma sahip içerik yönetim sistemi, kullanıcı dostu arayüzü, yüksek hız performansı ve kolaylıkla geliştirilebilir olması nedeni ile en çok tercih edilen e-ticaret yazılımlarının başında yer alıyor.

OpenCart Her ne kadar ücretsiz olarak sunulan bir yazılım olsada, kurulum, ödeme kanalları, çeviriler, yerelleştirme eklentileri, web hosting ve ssl sertifikası, özel tasarım veya güzel bir tema, ürün entegrasyonları gibi pek çok gider kalemi eklendiğinde ücretsiz olarak çıkılan bu yolda düşük ihtiyaçları olan sıradan bir e-ticaret sitesi için 500 TL – 1.500 TL arası bir maliyet ortaya çıkabiliyor.

Yazılım ile ilgili sunulan destek ve çözümler daha çok yabancı dillerde bulunabildiği için bir uzmandan destek veya danışmanlık almak bu maliyetleri dahada arttırabiliyor.

Bu nedenler ile uzun zamandır talep edilen Türkçe ve Türkiye E-Ticaret pazarına uyumlu OpenCart Hosting paketlerini hemen kullanmaya başlayabileceğiniz şekilde hazır hale getirdik.

 

opencart hosting

 

Netbasit OpenCart paketleri ile kurulum, çeviri gibi zorlu süreçler ile uğraşmadan OpenCart E-Ticaret sitenizi anında hayata geçirebilirsiniz. OpenCart paketleri ile birlikte Türkçe Çeviri, Türkiye E-Ticaret Uyumluluğu, Anında Kurulum’un yanı sıra tüm bankaların Sanal POS altyapıları, BKM Express, iyziCo, PayU, Turkpos, Paynet, Paycell, Mobil Ödeme gibi ödeme kanallarının altyapıları ücretsiz olarak sunuluyor.

Ayrıca SSL Sertifikası kurulum hizmeti tüm OpenCart Paketleri ile birlikte ücresiz olarak gerçekleştirilmektedir.

E-Ticaret sitenizi en uygun maliyetler ile en kolay şekilde anında açmak için OpenCart Hosting paketleri arasından ihtiyacınız olanı seçerek siparişinizi tamamlamanız yeterli, sitenizin bilgileri otomatik kurulumun ardından anında e-posta adresinize iletilecek.

Seçeceğiniz tüm OpenCart paketlerinde uzman E-Ticaret destek ekibimiz aklınıza takılan her konuda size yardımcı olmak için hazır. Takıldığınız bir yer olursa yabancı forumları veya bilgi kaynaklarını araştırmak zorunda değilsiniz, bize sormanız yeterli.

Daha profesyonel E-Ticaret çözümleri arıyorsanız (özel temalar, entegrasyonlar, gelişmiş eklentiler) E-Ticaret Paketleri seçeneklerimize göz atabilirsiniz.