DUYURULAR & HABERLER


g suite

Google İş Ortaklığı ile G Suite (Google Apps) Ürünleri Netbasit’te

Google, daha çok işletmelere yönelik hizmetler sunan Google Apps isimli ürününün adını G Suite olarak değiştirdiğini açıkladı.

G Suite ile Gmail, Docs, Drive, Takvim gibi işlerimizi kolaylaştıran Google ürünleri artık tek bir yerden kolaylıkla yönetilebilecek. G Suite’in en önemli özelliklerinden biri işletmelerin tüm iletişim, organizasyon, planlama, depolama gibi ihtiyaçlarına her yerden ulaşabilecekleri şekilde buluta taşınacak olması olarak gösteriliyor.

Google G Suite

Google ve Netbasit İş Ortaklığı ile G Suite Netbasit.com’da

 

Yaklaşık 10 yıl önce ilk defa Google Apps ürünlerini ve işletme çözümlerini oluşturmaya başlayan Google, ilk yıllarda ücretsiz olarak sunduğu ve “Google Apps for Your Domain”“Kendi Alan Adınız için Google Apps” adı ile başlattığı ürün ile bugün aylık ve yıllık abonelik modellerine göre ücretli abonelik yöntemi ile çalışıyor ve Google’ın ciddi gelir kaynaklarından birisi de Google Apps, yeni adıyla G Suite’den geliyor olacak. Hizmetini yeniden markalayan Google, G Suite adıyla daha fazla KOBİ’ye ve büyük şirketlere ulaşabilmek için Netbasit gibi güvenilir işletmeler ile birlikte bu ürünleri müşterilerine sunmaya başlıyor.

Paketleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.